קצת על התוכן לאתרים

כיום, אין אנו זקוקים לספרים המכילים מידע כגון אנציקלופדיות, מילון וכדומה, כל המידע שאנו זקוקים לו נמצא מאחורי המסך הקטן ומחכה לו ברחבי האינטרנט. המין האנושי מתפתח עם השנים ואנו צורכים מידע אינטרנטי במידה רבה מאוד. הספרים הוחלפו בעמודי אינטרנט והמידע שאנו רוצים לרכוש נמצא בקליק אחד מאתנו. הצורך במידע גדל ואנו שואלים את מנוע החיפוש בכל שאלה שאנו מפקפקים בתשובתה או לעיתים גם לא יודעים את התשובה כלל.


קיימים אתרים בעלי תוכן איכותי ואמין אך הם כושלים בסידורו ובמנה הוויזואלי. יש אתרים הנתפסים אמינים במידה רבה ויש אתרים שכל גולש באתר יכול לעדכן את המידע על אותו ערך ולכן יש לקחת מידע זה בערבון מוגבל. כתיבת תוכן לאתרים היא אינה מלאכה קשה או מורכבת אך הסוד הוא לספק תוכן איכותי ומקורי לכל אתר לצד סידור וויזואלי נכון ונעים לעין. במאמר הבא נלמד אתכם כיצד לגלות אם התוכן באתר איכותי או לא.


כדי לדעת אם תוכן האתר הוא איכותי יש לבדוק כמה נקודות חשובות:


לסיכום, לפני שכותבים תוכן איכותי לאתר מסוים יש לפעול על לפי השלבים שהוזכרו במאמר (תבנית מסודרת, סימני פיסוק, אורך המאמר, פסקת סיכום חובה), זאת על מנת שנוכל לשפר את חווית המשתמש ולספק לו מידע אמין. אם סיפקתם למשתמש חוויה טובה, הוא יזכור את זה לפעמים הבאות בהם יחפש מידע מאותו הסוג ויש סיכוי גדול שיחשוף אנשים נוספים – משמע טראפיק לאתר.