המלצות לכתיבת תוכן מותאם לקידום

כאשר כותבים תוכן לאתר אינטרנט חשוב לשים לב לשני דברים עיקריים. ראשית כל, שהתוכן יהיה נגיש לגולש ויעניין אותה, ושנית כל, שהוא גם יכתב בהתאם להנחיות של גוגל. כך תוכלו להיות בטוחים שגם הקוראים שלכם נהנים לקרוא את התוכן, ומצד שני גם גוגל מנתחים את התוכן שנכתב באתר שלכם כדבר חיובי. כך תוכלו להרוויח גולשים בטווח הארוך וגם להנות מכך שגוגל ידרגו את אתרכם במיקומים גבוהים יותר, מה שייתן לכם עוד דחיפה של גולשים חדשים לאתר שמגיעים בדרך אורגנית.


בכל אופן, כאשר כותבים תוכן לאתר אינטרנט, חשוב מאוד לדעת איך לעשות זאת. בכדי להקל עליכם, כך שתוכלו גם אתם לכתוב תוכן לאתר אינטרנט בצורה יעילה וחכמה ותוכלו להנות מהיתרונות הרבים שחבויים בכך. פשוט שימו לב שכאשר אתם כותבים תוכן, אתם עוקבים אחר כל הטפים שיוזכרו במהלך המאמר ואנו בטוחים שגם אתם תצליחו לגרום לאתר שלכם לשגשג ולהתקדם במנועי החיפוש השונים.


מילת מפתח – חשוב שבכל פעם שאתם כותבים תוכן באתר לצורך קידום, שמילת המפתח שאתם רוצים לקדם בעבורה את העמוד תופיעה שם. כך שאם לדוגמה אתם רוצים לקדם מילת מפתח מסוימת, רק תוודאו שהיא מופיעה באופן טבעי מספר פעמים בטקסט. אנשים רבים נוטים להבין לא נכון את הכלל הזה ולכלול את מילת המפתח יתר על המידה. הדבר עלול להוביל לדברים לא רצויים כמו הרחקה של האתר ממנוע החיפוש של גוגל ועוד. כך ששימו לב שמילת המפתח מופיע בטקסט באופן טבעי בלבד. כלומר לא יותר מידי פעמים.


כותרת המאמר – חשוב שמילת המפתח תופיע גם בכותרת המאמר שלכם פעם אחת. גוגל מעניקים חשיבות רבה לכותרת של המאמר, שכן היא מורה להם במה בעצם העמוד הולך לעסוק. כך שאם אתם מתכוונים לקדם מילת מפתח מסוימת, פשוט תוודאו שהיא מופיעה פעם אחת בלבד בכותרת.


הוצאת קישורים – דבר חשוב נוסף שיכול לעזור רבות לקידום העמוד הוא הוצאת קישורים לאתרים שגוגל מעריכים רבות. דוגמה לאתרים כאלו יכולים להיות ויקיפדיה, יאהו ואתרים נוספים שיש בהם מידע רב. רק שימו לב שאם לדוגמה יש לכם מאמר על כלבים, שיהיה בו קישור חיצוני לערך בויקיפדיה שעוסק בנישה מסוימת בעולם הכלבים. כך שיהיה תמיד קשר בין הלינק היוצא לתוכן שנכתב בטקסט.


שימוש במילות קישור – לגוגל יש אפשרות לזהות את רמת הטקסט שנכתב על ידכם. אחת הדרכים העיקריות של גוגל לזהות רמה של טקסט זה בעזרת צפיפות מילות הקישור וזיהוי של שגיאות כתיב. תיישמו את שני הכללים הללו ותרוויחו מכך רבות.
סרט תדמית – תוכלו לשלב בין הטקסט באתר שלכם גם סרט תדמית או סרטון מוצר. אנו ממליצים לעשות זאת בשל העובדה שאנשים רבים מעדיפים לצפות בוידאו לפני שהם מתחילים לקרוא טקסט. סרט תדמית יעלה את ההמרות באתר שלכם באופן דרמטי.